![](https://scoala4rmvalcea.ro/wp-content/uploads/2022/04/PASTE-FELICITARE-SC4-1.jpg)
Sărbători Fericite!
April 21, 2022![](https://scoala4rmvalcea.ro/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-08-at-18.01.48-4.jpeg)
“Copilăria este inima tuturor vârstelor!”
May 9, 2022Olimpiada Națională de Educație Tehnologică, Ediția 2022
Profesionalismul, curajul, angajarea sunt repere care caracterizează dascălii Școlii Gimnaziale Nr.4, cei care oferă pentru a primi recunoaştere. Îşi antrenează discipolii în competiţii înalte pentru a asocia numele şcolii doar cu reușita. Premiile elevilor sunt laurii aşezaţi pe capul celor care vor construi lumea de mâine.
Azi felicităm pe eleva Drăghici Miruna din clasa a VI-a care a obținut MENȚIUNE la Olimpiada Națională de Educație Tehnologică, ediția 2022, și deopotrivă, pe doamna profesor îndrumător Chicioroagă Elena!