![](https://scoala4rmvalcea.ro/wp-content/uploads/2022/03/WhatsApp-Image-2022-03-08-at-17.57.26.jpeg)
,,Ganduri pentru mama mea”
March 8, 2022![](https://scoala4rmvalcea.ro/wp-content/uploads/2022/03/GFD-e1646900940554.jpg)
,,ÎMPREUNĂ”
March 10, 2022Astăzi, 8 MARTIE, sărbătorim frumusețea, înțelepciunea, dăruirea, blândețea și perseverența. Ïntr-un cuvânt: feminitatea.
Cadrele didactice de la Școala Gimnazială Nr.4 impreună cu elevii clasei I B vă transmit gânduri și îmbrățișări primăvăratice, alături de toată aprecierea noastră prinsă-n într-un buchet de flori, ce poartă în ele speranța unei lumi liniștite.
Să aveți o primăvară frumoasă!