![](https://scoala4rmvalcea.ro/wp-content/uploads/2021/12/Craciun.jpg)
Colinde, colinde, e vremea colindelor…
December 28, 2021![](https://scoala4rmvalcea.ro/wp-content/uploads/2022/01/WhatsApp-Image-2022-01-21-at-11.50.36-1.jpeg)
,,Unire-n cuget și-n simțiri”
January 21, 2022Unirea Principatelor Române, reprezintă un eveniment destul de important și emoționant, pentru toți cei care s-au născut, trăiesc și cresc, pe acest tărâm românesc. Preșcolarii Grupei Mici de la G.P.N. Nr.11 Copăcelu, împreună cu doamna educatoare Bunescu Elena-Alexandra, au pus mână de la mână încă de la prima oră a dimineții, iar până la sfârșitul programului școlar, au realizat diferite lucrări practice, dedicate acestui eveniment important.